O NAS

Naše firma Artefakt Evropa s.r.o. byla založena v roce 2008, ale ve truhlařstvi mame více než 10 let zkušeností.

Naše společnost se zabývá výrobou všech typů nábytku: kuchině, ložnice a obyvaki, stejně jako okna, dveře, schody a další. Jsme připraveni vytvořit pro Vás slušný a kvalitní, funkční a moderní nábytek. Náš nábytek je vyroben hlavně z masivního dřeva, a to nejen silné a odolné, ale má také ekologické čistotu přírodních materiálů, ohřiva mistnost v teplým přírodnym tónem.
Během let mistry naše společnosti úspěšně realizovali řadu projektů pro výrobu nábytku, a to jak pro soukromé tak pro firemní zákazníky. Používáme tradiční a moderní technologie pro zpracování a povrchovu opravu dřeva.

Dovednost a profesionalita je důležitou součástí našeho podnikání. Speciální dovednosti a znalosti našich zaměstnanců podporuje solidní zkušenosti.
Kreativní pohled v našich pracich je potřeben jako vzduch aniž by to byli věci nudný, nezajímavý, sériový. Takové mrtvy věci se prodávají v pravidelných obchodech, jako je Ikea.
Kvalitní zpracovani je zárukou, že náš nábytek bude sloužit po mnoho letech. Nejsme jen děláme svou práci svědomitě, ale take pečlivě vybíráme nejkvalitnější materiály potřebné ve výrobě.
Individuální přístup je pravidlem. Klademe velký důraz na práci s klientem, pečlivě naslouchat jejich přáním, protože je důležité, aby zákazník byl spokojen s konečným výsledkem.

No comments yet.

Napsat komentář