PRODUKCE

Naše výrobky zdobí interiéry domů a kanceláří, hotelů a restaurací, vytvoří jedinečnou atmosféru, potěší oči vlastníků a prosazují obchodní efektivitu.

Kreativní pohled v našich pracich je potřeben jako vzduch aniž by to byli věci nudný, nezajímavý, sériový. Takové mrtvy věci se prodávají v pravidelných obchodech, jako je Ikea. Kvalitní zpracovani je zárukou, že náš nábytek bude sloužit po mnoho letech. Nejsme jen děláme svou práci svědomitě, ale take pečlivě vybíráme nejkvalitnější materiály potřebné ve výrobě.

Zobrazeno 1–4 z 5 výsledků

 • DALŠÍ ŽIVOT

  DALŠÍ ŽIVOT (1)

  Cílem projektu je se vratit do provozu ruinirovaný nebo vychozený nábytek, zachranit kolem lide nábytek s duše - hezké starožitné a vintážní věci.
 • NÁBYTEK

  NÁBYTEK (4)

  Dřevěný nábytek v interiéru je vždy důkazem výborné chuti majtele, jeho starostí o jednotu stylu a pohodlí domova. Pokud se snažíte vytvořit unikátní design, začnete dřevěným nábytkem. V posledních letech více designéři ve své práci odkazuje na dřevo. Taková pozornost je dána jedinečné vlastnostmi dřeva, žádný jiný přírodní nebo syntetický materiál nemůže být porovnáním se dřevem na udržitelnost a trvanlivost, tepla - a zvukové izolace. Kromě toho každý kus dřeva je unikátní svim přírodním vzorem. Nábytek a veškerá vybavení interiérů vyrábíme z masivního dřeva tradičními technologiemi, které respektují vlastnosti dřeva . K povrchové úpravě jsou používány přírodní jak oleje a vosky, jež zvýrazňují barevnost a strukturu dřeva, tak i moderní kvalitnější italské lazury, barvy a laky. Návrh nábytku je možné rozměry a materiálem přizpůsobit požadavkům zákazníka.
 • VENKOVNÍ PRVKY

  VENKOVNÍ PRVKY (1)

  Málokterá zahrada se obejde bez pergoly, domku na nářadí nebo alespoň malého přístřešku. Do každé zahrady přirozeně zapadnou tradiční dřevěné stavby, protože dřevo na rozdíl od některých jiných materiálů nemá snahu vystupovat do popředí a přitahovat pozornost. Navíc dřevo se dobře kombinuje s kamenem, betonem či cihlami, může zůstat v přirozeném tónu nebo se dá jeho povrch upravit mořidlem či nátěrem. Altánky mohou být otevřené, bez uzavření bočních stěn, uzavřené z několika stran nebo zcela uzavřené. Boční stěny mohou být plné zděné, lehké dřevěné nebo řešené jako treláž – opora pro popínavé rostliny. Proti nepřízni počasí lze vnitřní prostor altánu izolovat okolní výsadbou popínavých rostlin. Altán může být doplněn krbem neb sloužit jako prostor pro grilování. Pergoly Snad každý majitel rodinného domu nebo zahrádky sní o útulném a příjemném zákoutí, kde by mohl posedět s rodinou a přáteli. Pergola samozřejmě nemusí sloužit pouze jako decentní stříška u grilu. Může stejně dobře sloužit jako přístřešek pro auto, stínění psího výběhu nebo úložiště dřeva na zimu.
 • Masivní noční stolek

  3 500 5 000 
 • alt nazev

  Masivní police

  600 700 

  Police z masivu dubu, otevřený rybinový spoj.

 • Masivní postel, dvoulůžko

  15 000 18 000 
 • Parková anatomická lavice s područkami

  7 500